TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
C3D - rozrywka w pełnym wymiarzeMiłośnicy kina mają powody do radości - 14 stycznia w Galerii Twierdza Kłodzko wystartuje kino Cinema 3D. Premierowe pokazy, eventy z konkursami, ale przede wszystkim projekcje w nowoczesnym obiekcie, to propozycje nowego multipleksu.


Cinema 3D, to nowa marka, jaka pojawiła na polskim rynku kinowym. W połowie stycznia swoje podwoje otworzy kino w Kłodzku. Na obiekt tego typu mieszkańcy powiatu czekali kilkadziesiąt lat. Kino będzie miało do dyspozycji 3 sale: jedną na 360 miejsc i dwie na 180 miejsc. Łącznie równocześnie filmy będzie mogło oglądać 720 widzów. Zanim usiądą wygodnie w fotelu będą mogli kupić napoje, popcorn i słodycze w barze umiejscowionym przed wejściem do sal. Nowoczesna technika kinowa oparta na cyfrowych projektorach zapewni rozrywkę w pełnym wymiarze. Filmy odtwarzane będą w systemie 3D, tworzącym wrażenie trójwymiarowości, a wielokanałowy cyfrowy system dźwięku przestrzennego zadowoli nawet najczulsze ucho. Standardy nowego kłodzkiego kina niczym nie będą różniły się od wrocławskich, czy warszawskich multipleksów. W miesiącu odbywać się będzie kilka premier filmowych. Być może powstanie też klub filmowy dla sympatyków kina bardziej ambitnego. Oprócz baru z popcornem i napojami, na widzów czekać będą także restauracje Sphinx oraz Wook. Zadbano również o nowoczesny wystrój kina. Wygodne fotele wyposażono w specjalne uchwyty na napoje. Duże foyer z 3 kasami pozwoli w komfortowych warunkach oczekiwać na seans. Dodatkowym atutem kina jest klimatyzacja i duży parking. Miłośnicy 10 muzy mogą liczyć na szereg eventów z konkursami. Cinema 3D z pewnością stanie się ciekawym centrum rozrywki na Ziemi Kłodzkiej. Na widzów, którzy przyjdą na otwarcie kina czeka wiele atrakcji. Każdy kto w dniach 14-16 stycznia kupi bilet będzie miał szansę wygrać m.in. pendrive Cinema 3D oraz darmowe zaproszenie na kolejny film. Cinema 3D rozda pół tysiąca darmowych wejściówek! Największą atrakcją będzie jednak możliwość wygrania nowoczesnego, 50-calowego telewizora 3D ze specjalnymi okularami do oglądania telewizji w trójwymiarze.


W styczniu mieszkańcy Ziemi Kłodzkiej powinni wypatrywać w swojej miejscowości szybko przemieszczającego się kogoś. Kim będzie ów ktoś to na razie tajemnica, ale na pewno stanie się ulubioną postacią kinomaniaków z naszego regionu!


Maciej Schulz
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej