TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Być kobietąW ostatnią niedzielę marca (30.03) w sali widowiskowej Kłodzkiego Centrum Kultury,Sportu i Rekreacji wystąpią Alicja Majewska oraz Włodzimierz Korcz.


Każdy koncert tego pełnego klasy duetu, to połączenie doskonałej muzyki i równie doskonałych tekstów z charakterystyczną wrażliwością głosu artystki. Alicja Majewska jestabsolwentką WydziałuPsychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego. Zadebiutowała w 1968 r. na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Kocertowała w wielu krajach Europy, Azji, a także w ośrodkach polonijnych USA, Kanady i Australii. Piosenkarkę wielokrotnie nagradzano na Festiwalu Piosenki w Opolu, otrzymała również Grand Prix na festiwalu w Rostoku (1980), oraz Grand Prix na festiwalu w Hawanie (Kuba, 1985). Została uhonorowana Medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis. Ma na swoim koncie szereg przebojów znanych i popularnych do dziś, m.in. Jeszcze się tam żagiel bieli, Odkryjemy miłość nieznaną, Być kobietą. Od wielu lat współpracuje z Włodzimierzem Korczem - znakomitym kompozytorem, aranżerem, dyrygentem oraz twórcą wielu przebojów. W Kłodzku artyści wystąpią w koncercie Być kobietą, prezentującym najpopularniejsze i najbardziej lubiane piosenki artystki. Występ rozpocznie się o godz. 17.00 w sali widowiskowej KCKSiR (pl. Jagiełły 1). Bilety wcenie 35 zł do nabycia w kasie Galerii Sztuki pARTer.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej