TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Boki zrywaćNowy polanicki mecenas kultury Villa Polanicy zaprasza 1 czerwca na drugą odsłonę Źródeł Sztuki, czyli inspirujących  zdarzeń artystycznych. Po rewelacyjnym występie Artura Andrusa przyszedł czas na kolejną porcję humoru – kabaret Neo-Nówkę.Kabaret Neo-Nówka powstał w 2000 roku we Wrocławiu. Tworzą go Roman Żurek, Michał Gawliński oraz Radosław  Bielecki. Satyra grupy oparta jest na wydarzeniach społecznych i politycznych. Genialne teksty, komiczna scenografia i aranżacja sprawiają, że Neo-Nówka od lat cieszy się olbrzymią popularnością wśród miłośników dobrego humoru, a ich starania nieraz docenili jurorzy najpoważniejszych przeglądów i festiwali kabaretowych w Polsce. Grupa może pochwalić  się nagrodami zdobytymi podczas Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, Przeglądu Kabaretów Amatorskich PaKa,  na Dąbrowskiej Ściemie Kabaretowej. Do najpopularniejszych programów Neo-Nówki należy z pewnością Moherowy  program, a najnowszy nosi tytuł The SEJM. W Polanicy grupa pojawi się 1 czerwca o godz. 20.00 w Teatrze Zdrojowym.
Wstęp 59 zł (przedsprzedaż - 49 zł).Źródła Sztuki to cykl niezwykłych wydarzeń artystycznych z udziałem doświadczonych i cenionych wykonawców, którzy  postrzegani są jako autorytety w swojej dziedzinie. Siłą cyklu jest możliwość obcowania z artystami (mistrzami i  debiutantami) dzięki gościnności pensjonatu Villa Polanica, który jest mecenasem przedsięwzięcia i który po każdym wydarzeniu zaprasza do siebie celem kontemplacji wrażeń przy lampce wina. W kolejnych odsłonach Źródeł Sztuki w  Polanicy pojawią się takie sławy jak Wojciech Waglewski, Maciej Maleńczuk, Kasia Nosowska, Leszek Możdżer,  Katarzyna Groniec i wiele innych doskonałości.


 


Maciej Schulz
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej