TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Dożynki z Blue CafeTegoroczne wakacje w Gminie Kłodzko zakończy Festiwal polsko-czeskich smaków i tradycji z zespołem Blue Cafe, na który zaprasza Sołectwo Bierkowice.


Dożynki gminne zainauguruje msza św., która rozpocznie się o godz. 11.00 w kościele pw.św. Jana Chrzciciela w Piszkowicach. O godz.13.00 na boisku sportowym w Bierkowicach odbędzie się Festiwal polsko-czeskich smaków i tradycji (prezentacja twórczości ludowej, rękodzieła, tradycyjnych potraw oraz liczne konkursy, np. na wieniec dożynkowy i chleb pogranicza). O część artystyczną imprezy zadbają członkowie Kłodzkiego Bractwa Rycerskiego, zespoły z Polski i Czech oraz artyści z Gminy Kłodzko. Na zakończenie dożynek o godzinie 21.00 wystąpi grupa Blue Cafe z wokalistką Dominiką Gawędąna czele.


ECh


Festiwal smaków i tradycji


Festiwal polsko-czeskich smaków i tradycji to Święto Plonów obejmujące prezentacje produktów rękodzielniczych, kulturowych i kulinarnych pogranicza. Wezmą w nim udział lokalni producenci, artyści, twórcy ludowi oraz zespoły z Polski i Czech. Można będzie skosztować domowych wypieków oraz odwiedzić stoiska promujące produkty lokalne.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej