TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Mocne brzmienieW ostatni poniedziałek miesiąca (27.03), w stolicy powiatu wystąpi zespół Bisquit.


Formacja Bisquit powstała za sprawą Tomasza Serka Krawczyka i Joanny Chacińskiej. W 2006 roku artyści zadebiutowali płytą Inny Smak, która otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii debiut roku. W późniejszym czasie ukazały się kolejne krążki: Pytania (2008) i Lilly (2014) – utwory, które się na nich pojawiły potwierdzają ogromną wrażliwość artystów. Z płyty Lilly pochodzą m.in piosenki Kino i Wielki mały człowiek, które przez wiele tygodni utrzymywały się w pierwszej dziesiątce listy przebojów radiowej Trójki.
Muzycy Bisquit tworzą autorskie piosenki z ciekawymi tekstami i wyjątkowym brzmieniem, wciąż poszukując oryginalnego stylu. Zespół supportował koncert Joe Cocker'a na warszawskim Torwarze (2007). Wystąpił też na gali French Touch promującej kulturę francuską w Polsce. Piosenki Bisquit pojawiły się w filmach i serialach, takich jak Rozmowy Nocą czy Prawo Agaty, a także na składankach np. Sounds of the 80' selekcjonowanych przez dziennikarzy radia BBC. Członkami zespołu Bisquit są: Asia Chacińska (wokal), Tomek Krawczyk (gitary), Piotr Rychlec (klawisze), Maciej Szczyciński (bas) i Sebastian Frankiewicz (perkusja). Na początku tego roku pojawiła się płyta zespołu Nagi Król. Inspiracją dla niej były mocne brzmienia polskich piosenek rockowych lat 80'. Utwory z tego właśnie krążka staną się głównym punktem programu występu w Kłodzku. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00 w kawiarni Nota Bene Cafe Club (pl. Jagiełły 1). Bilety w cenie 20 zł (30 zł w dniu koncertu) do nabycia w Galerii pARTer.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej