TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Na dwóch kółkachW drugiej połowie miesiąca (19.09) warto wybrać się do Polanicy na Bike Maraton.


O tym, że Ziemia Kłodzka to istny raj dla miłośników dwóch kółek, przypominać już nie trzeba. Setki kilometrów tras – asfalt, leśne ścieżki i polne dukty – dla każdego coś miłego. A do tego wspaniałe widoki. To sprawia, że region kolarstwem wręcz stoi. Nic dziwnego, że nie raz sztaby szkoleniowe zawodowych kolarzy, przygotowujących się do ważnych startów, wybierają Ziemię Kłodzką na miejsce zgrupowań. Skoro rowerowych maniaków jest tutaj bez liku, nie może zabraknąć kolarskich imprez.
Polanica-Zdrój w kalendarzu Bike Maratonu jest praktycznie od zawsze. To tu kiedyś odbywały się edycje finałowe, a kiedy impreza przestała się mieścić na terenie polanickiego stadionu, przeniosła się do centrum miasta, zajmując na start i metę ulicę Parkową i rozlewając się po parku zdrojowym.
Polanica zawsze gromadzi na starcie rzesze uczestników i zgodnie z ideą Bike Maratonu każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie – elita walczy na głównym dystansie GIGA (75 km, 1700 m przewyższeń), do wyboru pozostaje jeszcze wymagający dystans MEGA (51 km) i oczywiście MINI (w Polanicy 26 km), będący z założenia wyścigiem dostępnym dla wszystkich, ale również takim, który jest okazją do mocnego krótkiego startu. Startować można indywidualnie, drużynowo i rodzinnie. Więcej informacji na stronie organizatora bikemaraton.com.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej