TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Feta z Big CycemBig Cyc i Bayer Full będą gwiazdami 22. Wielkiej Fety Agroturystycznej w Szczytnej (5-7.08).


Tegoroczna Agrofeta rozpocznie się w piątek (5.08) o godz. 18.00 zawodami samochodów terenowych Off Road Show Rain Forest. W sobotę (6.08) o godz. 7.00 na stawie przy ul. Bukowej ruszą zawody wędkarskie, a o godz. 13.00 impreza rozkręci się na dobre na Placu za Bramą. Tam odbędzie się m.in. pokaz koni pracujących w lesie, zlot samochodów i motocykli rodem z PRL, pokazowa jazda western w wykonaniu Pauli Siekańskiej, trzykrotnej Mistrzyni Polski w reiningu. O godz. 20.00 ruszy Wielka Gala Disco Polo, podczas której wystąpią Formacja Quest, Night Lovers i grupa Bayer Full. O północy ruszy dyskoteka pod gwiazdami.
W niedzielę (7.08) o godz. 8.30 rozpoczną się eliminacje Turnieju Drwali, a w południe wystartuje 21. Dolnośląski Festiwal Przyśpiewek Wiejskich. O godz. 14.30 rozstrzygnięty zostanie konkurs na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne, a o 15.00 rozpoczną się finały Turnieju Drwali. Na godz. 18.30 organizatorzy zaplanowali pokazy psów rasowych. Gwiazda wieczoru - Big Cyc, pojawi się na scenie o godz. 21.30.


Big Cyc - Zespół założony w Łodzi w 1988 r. Dwa lata później ukazał się pierwszy album grupy, z którego
pochodzą takie przeboje jak Berlin ZachodniBallada o smutnym skinie czy Piosenka Góralska. Zespół Big Cyc tworzą: Krzysztof Skiba (teksty, śpiew), Jacek Jędrzejak (śpiew, bas), Roman Lechowicz (gitara), Jarosław Lis (perkusja), Piotr Sztajdel (klawisze) oraz Marek Szajda (gitara).


fot. Rafał Malko
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej