TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Noworudzkie latoOd 11 do 14 lipca Nowa Ruda zaprasza na 9. Noworudzkie Bieguny Kultury, których gośćmi będą m.in. Tomasz Stockinger, Wojciech Gąssowski, Farben Lehre oraz Lao Che.


Wydarzenie zainauguruje spektakl teatralny Czerwony Kapturek w wykonaniu wałbrzyskiego Teatru William-es, który odegrany zostanie 11 lipca o godz. 11.00 na deskach MOK (ul. Strzelecka 2a).
W piątek (12.07) impreza rozgrywać się będzie w noworudzkim Rynku. O godz. 19.00 na scenie ze swoim recitalem pojawi się aktor Tomasz Stockinger (znany m.in. z filmu Znachor czy serialu Klan), a po nim (godz. 21.00) na koncert zaprasza Wojciech Gąssowski (najpopularniejsza piosenka artysty to Gdzie się podziały tamte prywatki).
Sobota (13.07) to przede wszystkim energetyczna muzyka. Na start (godz. 19.00) Farben Lehre (ich największe hity do Anioły i demony, Spodnie z GS-u, Matura), a po gwiazdach punk rocka na scenie pojawią się artyści z Lao Che (godz. 21.00), znani z takich piosenek jak Wojenka, Nie raj, Kapitan Polska.
Ostatni dzień festiwalu (14.07) upłynie pod znakiem koncertu promującego premierową płytę noworudzkiego zespołu Póki Co, który zagra w sali widowiskowej MOK o godz. 19.00. Twórczość zespołu nawiązuje do nurtu Krainy Łagodności. Wstęp 10 zł. Na wszystkie pozostałe wydarzenia wstęp wolny.


fot. R. Kołaciński
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej