TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Biegowa krainaZiemia Kłodzka to idealne miejsce dla miłośników biegówek. Setki kilometrów tras czekają, a wraz z nimi zawody sportowe, w których warto wziąć udział.


Entuzjastów biegów narciarskich przybywa, a Ziemia Kłodzka to doskonałe miejsce by rozpocząć swoją przygodę z biegówkami lub stanąć na trasach dla profesjonalistów. Ponad 400 km szlaków biegowych w obszarze polsko-czeskiego pogranicza (Góry Bystrzyckie i Orlickie), w rejonie Masywu Śnieżnika, na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych, w Górach Sowich oraz nowoczesny obiekt Duszniki Arena czekają na spragnionych aktywności. Warto szlifować formę bo także w lutym na śmiałków czekają zawody narciarskie.
Już 2 lutego w Karłowie odbędzie się 7. Narciarski Bieg im. Franciszka Pabla. Do wyboru dwa style i dwa dystanse – dowolny na 20 km (dwie pętle po 10 km) i klasyczny z trasą o długości 10 km. Dla najmłodszych przygotowano dystanse od 100 m do 5 km, w zależności od wieku. Start i metę zlokalizowano w Karłowie u podnóża Szczelińca Wielkiego. Szczegóły na www.gorystolowe.info
Bielice koło Stronia zapraszają 16 lutego na najdłuższy w Polsce bieg narciarski - Ultrabiel 2019. Zawodnicy mają do wyboru trzy dystanse – 60 km, 20 km oraz 13 km, przy czym każdy z nich muszą pokonać stylem klasycznym. Zawodników podzielono na kategorie według płci i wieku. Będzie też prowadzona klasyfikacja open. Na najlepszych czekają nagrody rzeczowe i finansowe (do 1000 zł). Szczegóły na stronie www.ultrabiel.pl
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej