TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Dziki biegWoda, ogień, błoto, czołganie, skoki, podciąganie - w sumie 20 przeszkód terenowych na dystansie 3333 metrów. A wszystko to na plaży w Gorzuchowie. Już 6 maja zapraszamy na Bieg Dzika. Jedną z uczestniczek imprezy będzie Iwona Guzowska - wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu i w boksie.


Bieg Dzika po plaży w Gorzuchowie, to przede wszystkim świetna zabawa. Mogą w nim startować biegaczki i biegacze, którzy ukończyli 16 lat, zarówno zrzeszeni, jak i niezrzeszeni w klubach sportowych. Dystans biegu to ok. 3 km, na których startujący zmierzą się z licznymi przeszkodami terenowymi. Pokonają je skacząc, podciągają się lub czołgając. Wygrywa oczywiście ten, kto przybiegnie pierwszy. Zawodników podzielono na kategorie ze względu na płeć i wiek. Na każdego uczestnika zawodów czeka pamiątkowy medal, a najlepsza trójka z poszczególnych kategorii zdobędzie statuetkę i nagrody rzeczowe. Bieg Dzika będzie próbą generalną przed zbliżającymi się zawodami Runmageddon we Wrocławiu (13.05). Na plaży w Gorzuchowie wystartuje m.in. Iwona Guzowska, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu i w boksie. Start o godz. 11.00.


Iwona Guzowska
Urodzona w Gdańsku kick-bokserka i bokserka. Wielokrotnie zdobywała tytuły mistrzyni świata i Europy, czterokrotnie wygrała Puchar Świata oraz mistrzostwo Holandii i Finlandii w kick-boxingu. W styczniu 1999 podpisała kontrakt z promotorem firmy Polish Boxing Promotion i została pierwszą kobietą w Polsce, która rozpoczęła zawodową karierę bokserską. Była posłanką na Sejm VI i VII kadencji.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

24 września 2017
Imieniny obchodzą:
Gerard, Teodor, Tomira, Tomir, Rupert, Dora, Maryna

Dzisiejsze wydarzenia

  • Dolnośląski Festiwal Muzyczny – Koncert na cztery ręce (Zuzanna i Maciej Batorowie – organy). Krosnowice, kościół pw. św. Jakuba Apostoła, godz. 19.00, wstęp wolny.

  • 22. Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady. Lądek.

  • Bieg 6 Szczytów. Międzygórze, godz. 9.00.

  • Święto ziemniaka. Kudowa, skansen w Pstrążnej, godz. 14.00.

  • Rozwiń listę
Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej