TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Dziki biegWoda, ogień, błoto, czołganie, skoki, podciąganie - w sumie 20 przeszkód terenowych na dystansie 3333 metrów. A wszystko to na plaży w Gorzuchowie. Już 6 maja zapraszamy na Bieg Dzika. Jedną z uczestniczek imprezy będzie Iwona Guzowska - wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu i w boksie.


Bieg Dzika po plaży w Gorzuchowie, to przede wszystkim świetna zabawa. Mogą w nim startować biegaczki i biegacze, którzy ukończyli 16 lat, zarówno zrzeszeni, jak i niezrzeszeni w klubach sportowych. Dystans biegu to ok. 3 km, na których startujący zmierzą się z licznymi przeszkodami terenowymi. Pokonają je skacząc, podciągają się lub czołgając. Wygrywa oczywiście ten, kto przybiegnie pierwszy. Zawodników podzielono na kategorie ze względu na płeć i wiek. Na każdego uczestnika zawodów czeka pamiątkowy medal, a najlepsza trójka z poszczególnych kategorii zdobędzie statuetkę i nagrody rzeczowe. Bieg Dzika będzie próbą generalną przed zbliżającymi się zawodami Runmageddon we Wrocławiu (13.05). Na plaży w Gorzuchowie wystartuje m.in. Iwona Guzowska, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu i w boksie. Start o godz. 11.00.


Iwona Guzowska
Urodzona w Gdańsku kick-bokserka i bokserka. Wielokrotnie zdobywała tytuły mistrzyni świata i Europy, czterokrotnie wygrała Puchar Świata oraz mistrzostwo Holandii i Finlandii w kick-boxingu. W styczniu 1999 podpisała kontrakt z promotorem firmy Polish Boxing Promotion i została pierwszą kobietą w Polsce, która rozpoczęła zawodową karierę bokserską. Była posłanką na Sejm VI i VII kadencji.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

19 listopada 2017
Imieniny obchodzą:
Elżbieta, Seweryn, Seweryna, Salomea, Matylda, Maksym, Faustyna, Paweł

Dzisiejsze wydarzenia

  • Zderzenie Teatrów i nie tylkoKłodzko, sala widowiskowa KCKSiR.

  • Poezja śpiewana i piosenka autorska – Grzegorz Paczkowski solo (gitara i śpiew). Lądek, Dom Klahra Kawiarnia Artystyczna, ul. Rynek 1, godz. 19.30, wstęp 15 zł.

  • Lądecki Jarmark Staroci. Lądek, Rynek, od wczesnych godzin porannych.

  •  


Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej