TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Taneczna wiosnaNowa Ruda powita wiosnę tanecznie - 30. Noworudzkie Spotkania Taneczne (28.03) oraz Festiwal Tańca Comania (29.03) z pewnością zawrócąw głowach amatorom szaleństw na parkiecie.


Pierwszym tanecznym akcentem będą jubileuszowe, 30. Noworudzkie Spotkania Taneczne. Ideą przewodnią wydarzenia jest prezentacja bogatego dorobku stworzonego dzięki pasji wielu pokoleń noworudzian oraz potencjału rodzimych tancerzy. Miejscowy turniej tańca jest najważniejszym tego typu wydarzeniem w regionie. Od 30 lat najlepsze pary z kraju przyjeżdżają do Nowej Rudy aby rywalizować na parkiecie o mistrzowski tytuł.Widowisko odbędzie się w Centrum Turystyczno-Sportowym (ul. Kłodzka 16) w Nowej Rudzie-Słupcu. Startujący w zawodach tancerze zmierzą się w różnych klasach i kategoriach wiekowych. Zawodnicy zaprezentują tańce standardowe, latynoamerykańskie, a także kombinacje stylów.


Nazajutrz (29.03) w hali CTS spotkają się miłośnicy hip-hopu, show-dance oraz jazzu. W powietrzu zawirują mocne bity charak-terystyczne dla Festiwalu Tańca Comania. Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentują się duety, małe formacje (3-8 osób) i duże formacje (9-28 osób) podzielone dodatkowo według wieku uczestników.Szczegóły na temat obu wydarzeń na stronie interneto-wej www.mok.nowaruda.pl


Maciej Schulz
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej