TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Barwy wyobraźniWystęp wokalisty, kompozytora i świetnego muzyka - Józefa Skrzeka - to wielkanocna atrakcja, do skorzystania z której  zaprasza Hotel Zamek na Skale w Trzebieszowicach. Motywem przewodnim występów artysty jest magiczna podróż w świat  wyobraźni – warto ją odbyć, szczególnie teraz, gdy przyroda budzi się do życia. Przejmujący romantyzm z głębi słowiańskiej duszy gwarantowany! Na występ muzyka obiekt zaprasza w niedzielę 8 kwietnia, o godz. 20.00. Wstęp wolny. Szczegóły na  www.zameknaskale. com.pl oraz pod nr tel. 74 8652000.


Józef Skrzek pochodzi z Michałkowic na Śląsku. W 1970 roku rozpoczął współpracę z zespołem Breakout. Po roku powrócił na Śląsk i założył własny zespół Silesian Blues Band (SBB). Obecnie SBB występuje i nagrywa ze znanym perkusistą Paulem Wertico. Sam Józef Skrzek komponuje, występuje solo, jak i w towarzystwie innych artystów. Można go usłyszeć w kościołach, gdzie prezentuje recitale organowe, ale i koncerty typowo akustyczne z udziałem syntezatorów. Muzykę elektroniczną autorstwa Skrzeka można kontemplować na festiwalach el-muzyki oraz w jego stałym atelier – Planetarium Śląskim w Chorzowie.


 


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej