TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Barwna PolanicaFeria barw, regionalna muzyka i melodyjny śpiew, to idealny zestaw na jesień. Już po raz jedenasty w Polanicy odbędzie się Przegląd Spółdzielczych Zespołów Artystycznych Tęcza Polska (8-10.10).


Przegląd Tęcza Polska to wielkie święto folkloru, w przeróżnych jego odmianach. W tym roku polanicki deptak będzie sceną dla blisko 1000 artystów z różnych części Polski i Europy. Zaproszone zespoły zaprezentują publiczności tańce regionalne, będzie też barwna parada oraz niespodzianki przygotowane przez miasto. Ostatni dzień festiwalu zarezerwowano na uroczysty koncert galowy, który na długo pozostanie w pamięci widzów. Szczegółowe informacje dotyczące przeglądu dostępne na www.mck.polanica.pl.


W ramach VII koncertu z cyklu Alternatywa na piątek w Klubie Colombina (29.10, godz. 20.00) wystąpi polski raper Eldo (właściwie Leszek Kaźmierczak). Muzyk współpracował m.in. z rosyjskim DJ’em Vadimem, czeskim duetem Indy & Wich, a także z jazzmanem, światowej klasy pianistą i kompozytorem Leszkiem Możdżerem. Dla wokalistki Moniki Brodki napisał teksty do utworów Bajeczka i Samochody i tramwaje. W 2001 roku wystąpił w filmie Sylwestra Latkowskiego Blokersi. Bilety na piątkowy koncert Eldo w przedsprzedaży – 15 zł i 20 zł w dniu koncertu.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej