TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Organowe BardoPo raz drugi Bardo zaprasza na Międzynarodowe Forum Muzyczne Bardzkie Lato Organowe. Ubiegłorocznych koncertów, odbywających się w ramach festiwalu wysłuchało ponad 1500 osób.


W tym roku koncertować będą światowej klasy artyści z Polski, Niemiec, Włoch i Monako. Wszystkie koncerty odbędą się w Bazylice NNMP w Bardzie o godz. 19.00, wstęp wolny. Pierwszy koncert odbędzie się 19.06. Na organach zagra Bartosz Jakubczak, a na saksofonie Paweł Gusnar. Z kolei 3.07 Maciej Bator zagra na organach, a Robert Bachara da koncert skrzypcowy. W piątek 24.07 w Bardzie zagości niemiecki chór Domkantarei z miejscowości Schleswig. Piątek 14.08 to koncert Romana Peruckiego na organach oraz Marii Peruckiej na skrzypcach. Dwa tygodnie później (28.08) Silvano Rodik z Monaco zagra na organach, a towarzyszyć mu będzie Włoch Adriano Megetto grą na flecie. W pierwszy wrześniowy piątek Małgorzata Klorek zagra na organach, sopranem zaśpiewa MałgorzataWieland, a wiersze ks. Jana Twardowskiego zapre-zentuje Michał Chorosiński. Warto dodać, że wszyst-kie koncerty zagrane zostaną na wyremontowanychbardzkich organach, które są drugim co do wielkościinstrumentem na Dolnym Śląsku.


Szczegóły www.bardo.pl


www.facebook.com/gmina.bardo
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej