TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Atrakcyjny czerwiecCzerwcowe imprezy stanowią pierwszą część cyklu Lato w mieście. Na początek rzecz jasna Dzień Dziecka, tym razem w  polsko-czeskim wydaniu - 1 czerwca na Rynku zabawa dla najmłodszych rozpocznie się już o godz. 9.00. O godz. 19.00  impreza przeniesie się do kina MOK (ul. Strzelecka 2a), gdzie wyświetlona zostanie bajka niespodzianka (wstęp wolny). Nazajutrz (2.06) Rynek zacznie tętnić imprezowym życiem od godz. 15.00. O godz. 18.00 rozpocznie się widowisko muzyczno-taneczne Retro Club w wykonaniu Młodzieżowego Teatru Muzycznego z Nowej Rudy, a o godz. 19.00 koncert  zespołu celtyckiego Strays. Tuż po nim (godz. 21.00) wystąpi teatr ognia.


Ósmego czerwca, pierwszego dnia Euro 2012, miasto zaprasza na stadion przy Centrum Turystyczno-Sportowym w Słupcu (ul. Kłodzka 16). O godz. 9.00 rozpoczną się rozgrywki sportowe o puchar burmistrza, a o godz. 18.00 inauguracja  Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Pod gołym niebem można będzie kibicować Orłom Smudy w starciu z Grekami, a o 20.00  rozpocznie się kino plenerowe, w którym zobaczymy Nieustraszonych braci Grimm (godz. 20.00) i Krzyk 4 (godz. 22.00). Niezależnie od wyniku meczu otwarcia Euro 2012 Nowa Ruda bawić się będzie dalej.


W sobotę, 9 czerwca o godz. 17.00 na stadionie CTS wystąpią Orkiestra Górnicza oraz Zespół Pieśni i Tańca Nowa Ruda. O  godz. 19.00 zagra grupa Crazy, a o godz. 21.30 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru Andrzej Rybiński.


Niedziela, 10  czerwca to ostatni dzień pierwszej rundy cyklu Lato w mieście. Noworudzki stadion za sprawą zespołu Impuls rozbrzmiewać  będzie muzyką od godz. 16.00. Później przeboje disco polo zaśpiewa Agata Werner (17.30), a o 19.00 sceną zawładnie grupa Azzuro, która zaprezentuje przeboje Albano i Rominy Power. Ostatnim akordem będzie koncert zespołu The Shout, który zagra najlepsze kawałki grupy The Beatles, Czerwonych Gitar i Skaldów. Zwieńczeniem zabawy będzie dyskoteka pod  gwiazdami.


Kolejne imprezy z cyklu Lato w mieście już w lipcu, a wśród gwiazd Stanisław Soyka.Maciej Schulz


 


Andrzej Rybiński - wokalista, gitarzysta i kompozytor. W latach 70-tych współtworzył zespół 2 plus 1, z którym w 1971 r.  wywalczył nagrodę na festiwalu w Opolu. Wraz z żoną Elizą Grochowiecką oraz Zbigniewem Hołdysem założyli zespół  Andrzej i Eliza. W 1981 r. Andrzej Rybiński rozpoczął karierę solową. Najpopularniejsze piosenki Andrzeja Rybińskiego to Nie liczę godzin i lat oraz Czas relaksu.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej