TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Barciś showPełen humoru występ popularnego aktora – Artura Barcisia (9.12), to propozycja Kłodzka na udany
sobotni wieczór.


Artur Barciś to aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Zadebiutował w 1978 r. niewielką rólką w filmie J. Hoffmana Do krwi ostatniej. Artysta zawsze miał szczęście do współpracy ze znamienitymi reżyserami - swoje najważniejsze role zagrał w latach 80-tych. Wystąpił u A. Wajdy w kultowym Człowieku z żelaza (1981) oraz u J. Hoffmana w filmie Znachor (1981). Jedną z niewielu głównych ról w swej karierze otrzymał w filmie Odlot J. Dymka (1982). W 1983 roku zagrał w Wiernej rzece T. Chmielewskiego. Rok później po raz pierwszy wystąpił u K. Kieślowskiego w filmie Bez końca, a w latach 1987-88 pojawił
się w znaczących epizodach wszystkich części Dekalogu. W 1990 roku zagrał u A. Holland
w filmie Europa, Europa oraz u K. Zanussiego w filmie Życie za życie. Maksymilian Kolbe. Rok później wystąpił w komedii S. Chęcińskiego Rozmowy kontrolowane, a w 1995 roku w Wielkim tygodniu A. Wajdy oraz Wrzecionie czasu A. Kondratiuka. Artysta chętnie pojawia się na deskach warszawskich teatrów. Barciś to aktor wszechstronny - sprawdza się zarówno w rolach komediowych, jak i dramatycznych.
W spektaklu Artur Barciś Show artysta nawiązuje kontakt z publicznością opowiadając anegdoty o swojej drodze do aktorstwa. Zaprasza publiczność za kulisy teatru i na plan filmowy, w zabawny sposób opowiadając o tremie, dykcji i różnego rodzaju aktorskich wpadkach. Nie brak też dowcipnych opowieści dotyczących psikusów jakie aktorzy robią sobie na scenie. A wszystko to opatrzone, wykonywanymi w mistrzowski sposób, piosenkami.
Przedstawienie odbędzie się 9 grudnia o godz. 18.00 w sali widowiskowej Kłodzkiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji (pl. Jagiełły 1). Bilety w cenie 50 zł do nabycia w galerii sztuki pARTer KCKSiR.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej