TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Antidotum na stresDusznickie uzdrowisko zaprasza na występ (7.12) pełen leniwego i pogodnego jazzu w wykonaniu grupy Slow.


W środę, 7 grudnia o godz. 19.00, dusznicki Dworek Chopina zaprasza na drugi koncert z cyklu Jazz u Chopina. Tym razem wystąpi
grupa Slow. Smooth jazz to świetny sposób na odnalezienie wewnętrznego spokoju, szczególnie w gorączce przedświątecznych przygotowań.
Pięciu instrumentalistów z zespołu Slow zaprasza nas w podróż do krainy leniwych i pogodnych dźwięków, stanowiących antidotum na zawrotną prędkość współczesnego świata. W Dusznikach wystąpią: Tomasz Kaczmarczyk (gitary), Krzysztof Wermiński (fortepian, instrumenty klawiszowe), Sławomir Berny (perkusja), Tomasz Grabowy (gitara basowa), Leszek Szczerba (saksofon tenorowy i sopranowy). Bilety na koncert do nabycia w kawiarni Vin MCafe (Polanica, ul. Zdrojowa 16) oraz w Dworku Chopina w Dusznikach. Rezerwacja biletów pod nr tel. 691 488 877. Koszt wejściówki w przedsprzedaży to 25 zł, a w dniu koncertu 30 zł.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej