TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Polanicki przekładaniecSpektakl teatralny, występ iluzjonisty i festiwal kulinarny to tylko wybrane propozycje z bogatej oferty Polanicy.


Zanim czerwiec na dobre zagości w kalendarzu, Polanica zaprasza na koncert Ani Rusowicz (31.05, godz. 19.00, muszla koncertowa). Artystka może pochwalić się już czterema Fryderykami.


Z okazji Dnia Dziecka kurort zaprasza najmłodszych (muszla koncertowa, godz. 14.00) m.in. na pokaz iluzjonisty Romana Słomki (półfinalisty programu Mam Talent). Wstęp wolny.
Drugiego czerwca na deskach Teatru Zdrojowego wystawiona zostanie sztuka Dwie połówki pomarańczy w doborowej obsadzie. To historia wdowy (Karoliny), wezwanej do hotelu by zidentyfikować zmarłego męża (Adama), który zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny Alex, podającej się za córkę zmarłego. To nie jest grzeczne przedstawienie! Jacek Rozenek, Olga Borys, Urszula Dębska, Grażyna Zielińska rozbawią widzów do łez. Początek o godz. 19.00. Bilety w cenie 80 zł. Spektakl dla widzów 18+.


Nieco spokojniej zapowiada się Śniadanie na trawie, czyli piknik połączony z koncertem plenerowym Miłość na ekranie. Najpiękniejsze tematy muzyczne z filmów o miłości wykona kwartet smyczkowy Pakamera (3.06. od godz. 12.00, Parku Józefa, wstęp wolny).


W weekend 22-23.06 kurort zaprasza na Pejzaże Kulinarne, czyli zupełnie nowy festiwal kulinarny, w którym udział wezmą regionalni gastronomicy. W programie: degustacje produktów regionalnych, pokazy kulinarne, wykłady o zdrowym żywieniu, koncerty oraz pokazy filmów kulinarnych w Teatrze Zdrojowym.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej