TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Jedyne takie trioW sobotę (18.03) Kłodzko zaprasza na wieczór z kabaretem Ani Mru Mru. Marcin i Michał Wójcik oraz Waldemar Wilkołek zaprezentują publiczności swoje najnowsze skecze.


Kabaret Ani Mru Mru powstał niemal dwie dekady temu (1999) w Lublinie. Dokonania grupy dostrzeżono już w 2000 roku, na III Ogólnopolskim Festiwalu Kabaretów Studenckich Wyjście z cienia w Gdańsku.
Kabaret Ani Mru Mru jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, m.in. I miejsca, Nagrody Dziennikarzy i Mediów oraz wyróżnienia w Konkursie Piosenki Kabaretowej na VII Mazurskim Lecie Kabaretowym (Ełk, 2001), II miejsca oraz nagrody publiczności na XVIII Przeglądzie Kabaretów Paka (Kraków, 2002), I miejsca oraz Nagrody im. I. Krasickiego na XXIV Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry (Lidzbark Warmiński, 2003). Satyrycy otrzymali również dwie Telekamery (2007 i 2011). Do tej pory kabaret zaprezentował pięć premier: Nic ciekaweeegooo, 10 Lecie Kabaretu Ani Mru Mru, Czerń czy biel?, Nuda, rutyna i odcinanie kuponów oraz Jeśli się nie da, a bardzo się chce... to można!
W Kłodzku lubelscy komicy pojawią się o godz. 20.00 w KCKSiR i zaprezentują swój najnowszy program Ostatnie takie trio. Bilety w cenie 50 i 60 zł do nabycia w Galerii pARTer (pl. Jagiełły 1).


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej