TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Andrzejki 2012Kłodzko
Cynamonowa Kaffee. Klub Andrzejki obchodziła będzie dwukrotnie – 30 listopada od godz. 20.00 (impreza z muzyką na żywo i poczęstunkiem, wstęp 40 zł) oraz 1 grudnia od godz. 20.00 (w stylu dance, wstęp 30 zł). Szczegóły na www.cynamonowa.com.pl

Muzeum Ziemi Kłodzkiej. Kłodzkie Muzeum wraz z wolontariuszami z wielu krajów zaprasza na Andrzejki pod hasłem W 120 minut dookoła świata (prezentacje tradycji, tańców, muzyki, potraw z
wielu zakątków globu). Multikulturalny wieczór rozpocznie się o godz. 17.00 - wstęp wolny.

Nowa Ruda
Kino MOK. Kino zaprasza na Upiorne Andrzejki (30.11). Maraton horrorów to z pewnością propozycja dla widzów o mocnych nerwach. Już o godz. 20.00 na dużym ekranie zobaczymy kanadyjsko-irlandzką produkcję Internat. Dwie godziny później rozpocznie się projekcja amerykańsko-francuskiego filmu Silent Hill: Apokalipsa 3D, a o północy obejrzymy amerykański horror Kroniki opętania.
Bilety wstępu na pojedyncze filmy po 12 zł.
Karnet na wszystkie trzy produkcje - 24 zł.

Polanica
Villa Polanica. Obiekt zaprasza na Andrzejki z wróżką. Weekendowy pakiet (30.11-2.12) obejmuje 2 noclegi ze śniadaniem, andrzejkową obiadokolację w dniu przyjazdu, prezent dla każdego Andrzeja oraz tradycyjne zabawy. Weekend zakończy Krakowski Salon Poezji, który odbędzie się 2 grudnia w Teatrze Zdrojowym. Poprowadzą go Krzysztof Globisz oraz Magda Zawadzka.

Kudowa
Restauracja Czeska. Lokal zaprasza już 24 listopada na Andrzejki w stylu Disco Polo Kicz Party. Imprezowicze do wyboru mają dwie opcje: bilet wstępu z dostępem do cocktail-baru (30 zł/os) lub z kolacją (70 zł/os). Impreza wymagać będzie wczucia się w klimat, dlatego ubrania w stylu disco polo obowiązkowe. Start o godz. 19.00.

Duszniki
Hotel Fryderyk. Zaprasza na weekend pełen magii (30.11-2.12) i spotkanie z wróżką. Gości czekają andrzejkowe wróżby a kucharze zaczarują nasze podniebienia 4-daniową kolacją. Całości dopełnią magiczne drinki oraz konkurs na najpotężniejszego magika.
 
                                  Magicznej zabawy!
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej