TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Andropauza w KłodzkuNietypowi kuracjusze, m.in. Marek Siudym, Jacek Kawalec, Maciej Damięcki i Piotr Skarga w piątkowy wieczór (13.05) opowiedzą kłodzkiej publiczności o ciężkim losie dojrzałego mężczyzny.


Spadek testosteronu, bezsenność i wynikające z tego zmęczenie oraz depresja to tylko czubek góry lodowej, którą dla mężczyzny bywa andropauza (męska odmiana klimakterium). Czym jest ten trudny do przejścia stan? Na to pytanie postanowił odpowiedzieć Jan Jakub Należyty w swej najnowszej komedii Andropauza. Męska rzecz.
Idealną bazą dla męskich przeżyć i przemyśleń stało się pewne polskie sanatorium. W jego przestrzeni spotkają się panowie z bogatym bagażem doświadczeń i po wielu różnorodnych przejściach. Każdy ma swoją własną i niepowtarzalną historię do opowiedzenia. Łączy ich wspólny problem - andropauza i jeden wróg o złowieszczej nazwie „doktór ZUS”.
Andropauza to opowieść okraszona prześmiesznymi dialogami i piosenkami oraz niezwykłym brzmieniem głosu Zbigniewa Wodeckiego. Jednak jej największymi atutami są dobrze znani aktorzy: Jacek Kawalec, Marek Siudym, Andrzej Beja-Zaborowski, Michał Pietrzak, Maciej Damięcki, Dariusz Gnatowski, Piotr Skarga, Ryszard Kotys.
Na scenie sali widowiskowej Kłodzkiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji (pl. Jagiełły 1), aktorzy wystąpią 13 maja o godz. 18.00. Bilety w cenie 70-80 zł do nabycia w galerii pARTer KCKSiR-u.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej