TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Andropauza 3W połowie miesiąca (14.12) Kłodzko zaprasza na trzecią część przygód dziarskich seniorów. Spektakl Andropauza 3 to duża dawka śmiechu, którą umiejętnie zaaplikują znani polscy aktorzy.


Andropauza 3 to opowieść o czterech energicznych studentach uniwersytetu trzeciego wieku, podejmujących się bojkotu szkolnego reżimu wypracowanego przez wykładowców. Grupa zakłada amatorski teatr i postanawia wystawić Dziady A. Mickiewicza. Niestety, w przedsięwzięcie zostaje zaangażowany niekompetentny reżyser, który chwilę wcześniej został pozbawiony prawa wykonywania zawodu. Artysta wymyśla inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Jednak to nie zniechęca pomysłowych seniorów - zmieniają plany i płyną do Hollywood, aby zatrudnić samego Stevena Spilberga. Dopiero teraz zaczyna się prawdziwa przygoda.
Kłodzki spektakl rozpocznie się o godz. 19.00 w sali widowiskowej KOK (pl. Jagiełły 1). Bilety w przedsprzedaży w cenie 70 zł do nabycia w Galerii pARTer.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej