TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Andropauza 3



W połowie miesiąca (14.12) Kłodzko zaprasza na trzecią część przygód dziarskich seniorów. Spektakl Andropauza 3 to duża dawka śmiechu, którą umiejętnie zaaplikują znani polscy aktorzy.


Andropauza 3 to opowieść o czterech energicznych studentach uniwersytetu trzeciego wieku, podejmujących się bojkotu szkolnego reżimu wypracowanego przez wykładowców. Grupa zakłada amatorski teatr i postanawia wystawić Dziady A. Mickiewicza. Niestety, w przedsięwzięcie zostaje zaangażowany niekompetentny reżyser, który chwilę wcześniej został pozbawiony prawa wykonywania zawodu. Artysta wymyśla inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Jednak to nie zniechęca pomysłowych seniorów - zmieniają plany i płyną do Hollywood, aby zatrudnić samego Stevena Spilberga. Dopiero teraz zaczyna się prawdziwa przygoda.
Kłodzki spektakl rozpocznie się o godz. 19.00 w sali widowiskowej KOK (pl. Jagiełły 1). Bilety w przedsprzedaży w cenie 70 zł do nabycia w Galerii pARTer.


Ewa Chalecka




Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

22 marca 2019
Imieniny obchodzą:
Katarzyna, Bogusław, Oktawian, Jagoda

Dzisiejsze wydarzenia

  • Koncert z okazji narodowego święta Grecji – Ares Chadzinikolau solo. Lądek, Dom Klahra Kawiarnia Artystyczna, ul. Rynek 1, godz. godz. 19.30, bilety 25 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu koncertu.

  • Spektakl Damski BiznesKłodzko, sala widowiskowa KOK, pl. Jagiełły 1, godz. 20.00, wstęp 75 zł.


Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej