TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Aleja gwiazdCzwartego września Bystrzyca zaprasza na spotkanie z Grażyną Wolszczak i Januszem Majewskim. Artyści odwiedzą miasto w związku z pojawieniem się ich podobizn w Kryształowej Alei Gwiazd.


W niedzielę (4.09.) o godz. 18.00 Bystrzyca zaprasza na uroczystość odsłonięcia dwóch kolejnych płaskorzeźb Kryształowej Alei Gwiazd. Gośćmi honorowymi wydarzenia będą aktorka Grażyna Wolszczak, reżyser Janusz Majewski oraz twórca rzeźb Konrad Tomaszewski. Zaraz po uroczystości organizatorzy zapraszają do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury (ul. Wojska Polskiego 20) na spotkanie z artystami.
Wrześniowemu spotkaniu towarzyszyć będzie ekspozycja rzeźb kinetycznych o fantazyjnych wzorach wykonanych przez studentów architektury Politechniki Wrocławskiej, którzy włączyli się w realizację innowacyjnego projektu pt. Zaczarowany Ogród.


W związku z ograniczoną liczbą miejsc warto wcześniej zarezerwować sobie wejściówkę na spotkanie z artystami (rezerwacja pod nr tel. 74 8110591).


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

1 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej