TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mamaGaleria Twierdza Kłodzko zaprasza do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji "Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama", która organizowana będzie w niedzielę 8 maja 2016 (godz. 12.00-17.30) na terenie Galerii. 


Inicjatorem akcji jest Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo. Inicjatywa kierowana jest do przyszłych lub „świeżo upieczonych” rodziców. W ramach spotkania oferowane będą bezpłatne badania USG i USG 4D, przeprowadzane w mobilnych gabinetach na terenie galerii.


Po raz kolejny zapraszamy naszych Klientów do udziału w akcji „Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama”, która odbędzie się w naszej Galerii. W każdej edycji odwiedza nas coraz więcej przyszłych i młodych rodziców, aby skorzystać z badań i konsultacji specjalistów. Dlatego z pełnym przekonaniem zapraszamy kobiety w ciąży, młode mamy i ojców do odwiedzenia nas również w tym roku. Wszystkie badania, porady i konsultacje w tym dniu są bezpłatne. Zachęcamy też do zadawania pytań naszym ekspertom, którzy będą odpowiadać na wszystkie nurtujące zagadnienia w specjalnie przygotowanych punktach konsultacyjnych - mówi Robert Karbownik, Specjalista do spraw marketingu Galerii Twierdza w Kłodzku.


Eksperci będą udzielać porad m.in. w zakresie:
  • przygotowania do porodu,
  • zalet karmienia piersią,
  • pielęgnacji niemowląt i małych dzieci,
  • właściwej diety kobiety w ciąży i mamy karmiącej,
  • tworzenia więzi pomiędzy rodzicem a niemowlęciem,
  • pozyskiwania i przechowywania komórek macierzystych krwi pępowinowej,
  • zalet masażu Shantala,
  • powracania do formy po porodzie.
 


Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.galeriatwierdza.pl oraz na profilu Facebook www.facebook.com/GaleriaTwierdzaKlodzko.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej