TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
AfromentalKoncert zespołu Afromental to jedna z marcowych propozycji Szczytnej. Afromental usłyszymy 20 marca.

Dwudziestego marca w Szczytnej zagra olsztyński zespół Afromental (mieszanka reggae, R&B, hip-hopu i soulu). Debiutancki album grupy, The Breakthru, ukazał się w październiku 2007 roku, a promujący go singiel I’ve Got What You Need został zakwalifikowany do udziału w festiwalu Top Trendy 2007 w Sopocie. Ubiegły roku był dla zespołu bardzo pracowity.

Afromental wystąpił w serialu 39 i pół, nagrał też utwory do filmu Kochaj i tańcz. Drugi album grupy (Plating With Pop) ukazał się w marcu ubiegłego roku. Trzy miesiące później Afromental zdobył Superjedynkę w kategorii zespół roku.

Skład Afrometalu tworzą: Wojciech Łozo Łozowski, Tomasz Tomson Lach, Bartosz Śniady Śniadecki, Tomasz Torresiwo Torres, Wojtek Lajan Witczak, Aleksander Muff Milwiw-Baron oraz Grzegorz Dziamas Dziamka.

Koncert w szczytniańskiej Sali Widowiskowej MOK (Sienkiewicza 16) rozpocznie się o godz.19.00. Bilety wstępu w cenie 15 zł w przedsprzedaży i 20 zł w dniu koncertu, do nabycia w MOK.


Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

9 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Wiesław, Wiesława, Leokadia, Joanna, Natasza, Aneta

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej