TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Duszniki z GroniecKwiecień w Dusznikach należał będzie do Katarzyny Groniec. Artystka wystąpi w Dworku Chopina w koncercie inaugurującym tegoroczny festiwal Muzyka Epok (30.04).


W tym roku odbędzie się już 8. edycja festiwalu Muzyka Epok. Zainauguruje go Katarzyna Groniec w koncercie ZOO z piosenkami Agnieszki Osieckiej. Artystka jest laureatką Festiwalu Młodych Talentów w Poznaniu (1988). Debiutowała rolą Anki w musicalu Metro w Teatrze Dramatycznym (1991). W 1997 roku na Festiwalu Piosenki Aktorskiej zdobyła Grand Prix i Nagrodę Dziennikarzy. W kwietniu 2008 roku Katarzyna Groniec otrzymała Dyplom Mistrzostwa im. Aleksandra Bardiniego za wybitne osiągnięcia artystyczne w dziedzinie piosenki aktorskiej. Publiczności dała się poznać jako znakomita artystka, pełna wdzięku i liryzmu. Uwielbiana za ironię i za pazur sceniczny, ale przede wszystkim za wybitne umiejętności interpretatorskie.Podczas dusznickiego koncertu artystka skonfrontuje swoją wrażliwość z utworami Osieckiej. Nie zabraknie wśród nich Wielkiej Wody, Kokainy, Dzikuski, ZOO, czy Piosenki o życiu ptasim. Utwory zaaranżował Łukasz Damrych (klawisze). W skład zespołu wchodzą także Tomasz Pierzchniak (kontrabas) i Łukasz Sobolak (perkusja).Początek o godz. 20.00.


Fot. Alex Lua
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

2 grudnia 2022
Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej