TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
56. Dni KłodzkaW tym roku dni miasta rozpoczęły się już w maju, jednak ich finał przypadnie na połowę czerwca. Gwiazdą wydarzenia będzie zespół KOMBII i Antek Smykiewicz.


Muzyczny finał Dni Kłodzka rozpocznie się w piątek (16.06) o godz. 14.00 na stadionie przy ul. Kusocińskiego. W programie wydarzenia m.in. widowisko laserowe, familijne konkursy, akademia rowerowa dla najmłodszych oraz występy zespołów muzycznych. Tego dnia na plenerowej scenie pojawią się grupy: Centrala 57 (godz. 17.30), Antek Smykiewicz z zespołem (godz. 19.00) oraz grupa KOMBII (godz. 21.00). Na zakończenie wieczoru odbędzie się pokaz laserów pod rozgwieżdżonym niebem.


W sobotę (17.06) miasto ponownie zaprasza na stadion miejski. Od godz. 14.00 będą tam trwały turnieje i zawody sportowo-rekreacyjne, m.in. rowerowa akademia i rowerowe show. O godz. 19.30 sceną zawładnie muzyka, wystąpią m.in. grupa RSC. Półtorej godziny później (21.00) na scenie pojawi się gwiazda tego wieczoru – Sebastian Riedel z grupą Cree. Imprezę zakończy występ Wojtka Helińskiego.


Wybrane wydarzenia
5.06, godz. 10.00 - spotkanie z reżyserem Robertem Stando. Projekcja filmów: Oczy czasu, Wesele i Czarna dziura, czarna góra i siłaczka (Nota Bene Cafe Club, Plac Jagiełły 1).
8-9.06, godz. 10.00 – Projektowanie Historii – polsko-czeska konferencja naukowa o historii Ziemi Kłodzkiej (Muzeum Ziemi Kłodzkiej, ul. Łukasiewicza 4).
9.06, godz. 17.00 – wernisaż wystawy Brygidy Bijaty – obrazy ceramiczne (Galeria Sztuki pARTer, Plac Jagiełły 1).
13.06, godz. 11.00 – Zieleńszy odcień bieli – opowieść o życiu i twórczości Anny Zelenay (Muzeum Ziemi Kłodzkiej, ul. Łukasiewicza 4).
Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny.
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

29 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej