TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
55. Dni KłodzkaWydarzenia towarzyszące obchodom Dni Kłodzka ruszą już w połowie miesiąca, jednak ich finał przypadnie na ostatni weekend maja (27-29.05). Kulminacyjnym punktem imprezy będzie koncert zespołu Kobranocka.


Muzyczny finał obchodów święta miasta rozpocznie się w piątek (27.05) o godz. 16.00 na stadionie przy ul. Kusocińskiego. W programie wydarzenia, m.in. kulinarne miasteczko czyli pokazy i konkursy dla miłośników smacznej kuchni oraz występy zespołów muzycznych. Na plenerowej scenie pojawią się: Back Door (godz. 16.00), Liber & Ina (godz. 18.00) oraz Happysad (godz. 20.00). Na zakończenie wieczoru odbędzie się dyskoteka pod rozgwieżdżonym niebem.
W sobotę (28.05, od. godz. 8.00) miasto zaprasza na giełdę skał i minerałów oraz targi staroci, które odbędą się na dziedzińcu oraz na ulicach wokół Muzeum Ziemi Kłodzkiej (ul. Łukasiewicza 4). Atrakcji nie zabraknie również na miejskim stadionie. Od rana będą tam trwały turnieje i zawody sportowo-rekreacyjne. Od godz. 16.00 na scenie wystąpią, m.in. grupa z Siemianowic Śl. - Hexogen oraz zespół Xantipa. Pokazy kickboxingu oraz koreańskich sztuk walki rozpoczną się o godz. 19.00, a godzinę później przed publicznością wystąpi Kobranocka. Impreza zakończy się przy dźwiękach kłodzkiego zespołu death metalowego Morrior Axis.
Ostatniego dnia obchodów święta miasta organizatorzy zapraszają także na miejski stadion. W programie m.in. kłodzka scena młodych artystów, miasteczko bezpiecznej i trzeźwej jazdy, prezentacje sprzętu służb mundurowych oraz prezentacje ogrodnicze z Witoldem Czukasanowem. O muzyczną stronę zadbają: Krystian Gęsikowski oraz grupy Play Boys i Avangarde.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

27 listopada 2022
Imieniny obchodzą:
Walerian, Wirgiliusz, Maksymilian, Franciszek, Ksenia

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej