TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
17 Południk wiosennieZakotwiczony już w świadomości miłośników wypraw Dolnośląski Festiwal Podróżników 17 Południk, wzbogacił się o edycję wiosenną. W dniach 24-26.03 Kudowa zaprasza na ciekawe opowieści o nieznanym świecie.


Dolnośląski Festiwal Podróżników 17 Południk, którego nazwa pochodzi od południka przebiegającego przez stolicę Dolnego Śląska, to miejsce spotkań wyjątkowych osobowości, unikatowych prelekcji i nieszablonowej edukacji. Gromadzi ludzi ciekawych świata, eksploratorów najodleglejszych zakątków naszego globu, pasjonatów aktywnej turystyki, miłośników dalekich stron i różnych kultur, ale także tych, którzy jeszcze nie zaczęli swojej wielkiej, podróżniczej przygody i dopiero poszukują dla nich inspiracji. Od pięciu lat festiwal odbywa się w pierwszy weekend września w niewielkiej, malowniczo położonej miejscowości Pasterka w Górach Stołowych, tuż przy granicy z Republiką Czeską.
W tym roku organizatorzy zdecydowali się na przeprowadzenie dwóch edycji. Pierwsza z nich, wiosenna, odbędzie się w kudowskim Teatrze Zdrojowym w dniach 24-26.03. W programie jak zwykle nie zabraknie atrakcji – będą spotkania z podróżnikami, relacje z wypraw, koncerty oraz filmowe prezentacje. Edycja letnia planowana jest na 1-3.09, oczywiście w Pasterce.


Maciej Schulz
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

19 listopada 2017
Imieniny obchodzą:
Elżbieta, Seweryn, Seweryna, Salomea, Matylda, Maksym, Faustyna, Paweł

Dzisiejsze wydarzenia

  • Zderzenie Teatrów i nie tylkoKłodzko, sala widowiskowa KCKSiR.

  • Poezja śpiewana i piosenka autorska – Grzegorz Paczkowski solo (gitara i śpiew). Lądek, Dom Klahra Kawiarnia Artystyczna, ul. Rynek 1, godz. 19.30, wstęp 15 zł.

  • Lądecki Jarmark Staroci. Lądek, Rynek, od wczesnych godzin porannych.

  •  


Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej